Latvijas izaicinājums 2023

Jauno “Latvijas izaicinājums 2023PostNos & Latvian Routes komanda piedāvās jaunā formātā – apvienojot “Latvijas izaicinājums” un “Ģimenes izaicinājums” labākās tradīcijas.  2023. gada sezonā visi kopā piedzīvosim visus četrus gadalaikus. Līdz ar pašu janvāra sākumu sāksim ziemas pasaku, kur ar pirmajiem saules stariem bridīsim pāri kupenām pa iemītām taciņām un vērosim, kā pārgājienā mūs pavada rotaļīgas sniega pārslas. Pašās marta beigās ar līksmi sagaidīsim pavasara iestāšanos un sāksim smelties saules sniegto enerģiju, kas ar plašu smaidu mums padarīs raitāku soli. Eh, pavasara ziedi, tie būs visapkārt.
Astronomiskajā vasarā un Līgo laikā izbaudīsim ceļa burvību, kad daba jau pilnbriedā, ik uz soļa viss ir uzziedējis, viss ir zaļš un dienas garums ļauj piedzīvot pārgājienu jebkurā diennakts laikā. Visi kopā iesoļosim rudenī, ar zeltītām lapām, dabas veltēm, svaigu gaisu un smaidu līdz pat finālam.

Visiem “Noskrien Ziemu” dalībniekiem pieejama 5 Eur atlaide reģistrācijai

Jaunajā formātā Latvijas izaicinājumu veidos trīs distances:

  • “Ģimenes aplis” (Pārgājiena garums: 10-15 km. Vieglas grūtības maršruti.) Reģistrēties (Atlaides kods: NOSKRIENLI23G)
  • “Mazais aplis” (Pārgājienu garums: 20-25 km. Vidējas grūtības maršruti.) Reģistrējies (Atlaides kods: NOSKRIENLI23M)
  • “Lielais aplis” (Pārgājienu garums: 30+ km. Augstas grūtības maršruti.) Reģistrējies (Atlaides kods: NOSKRIENLI23L)

Katrā no distancēm būs iespēja iepazīt mūsu tēvzemi 11 aizraujošos pārgājienu maršrutos un doties izstaigāt 2 autentiskus piedzīvojumus Lietuvā un Igaunijā.

INFO: ŠEIT

NOLIKUMS: ŠEIT